|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
PROTOKOL - ČESKÝ SVAZ CYKLISTIKY |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
o soutěži v kolové: |
CZE-Pohár žáků - oblast Čechy -
3.kvalifikační turnaj |
|
konané dne: |
10.11.2018 |
|
|
|
v |
|
Plzeň |
|
|
tělovýchovným spolkem -
klubem: |
|
|
|
|
|
|
TJ START Plzeň |
|
|
|
hrací plocha: |
11 x |
x |
14 |
m |
|
|
|
|
|
|
|
|
doba hry: |
2 |
|
x |
5 |
|
minut |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startující |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Těl. spolek - klub |
JMÉNO |
|
|
Věk |
|
JMÉNO |
Věk |
|
|
1 |
Start Plzeň 1 |
|
|
|
Ruttner Marek |
|
Vlasák Karel |
|
|
2 |
Start Plzeň 2 |
|
|
|
Polívka Tomáš |
|
|
|
|
|
Špeta Petr |
|
|
3 |
Spartak Chrastava 1 |
|
|
|
Rožec Matěj |
|
Herr Adam |
|
|
4 |
Spartak Chrastava 2 |
|
|
|
Zubr Filip |
|
Vaner Filip |
|
|
5 |
Spartak Chrastava 3 |
|
|
|
Rainiš Vít |
|
Kos Marek |
|
|
|
6 |
SK Chodsko 1 |
|
|
|
Holar Jan |
|
|
|
|
|
Kobes Martin |
|
|
7 |
Pankrác Praha 1 |
|
|
|
Bezdíček Dominik |
|
|
|
|
|
Stevens Daniel |
|
8 |
Loko Liberec 1 |
|
|
|
Šámal Prokop |
|
|
|
|
|
Šidlof Vojtěch |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rozhodčí |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hlavní rozhodčí: |
Václav Bohatý |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rozhodčí: |
|
Ondřej Kydlíček |
|
|
Časoměřič: |
Martin Šubrt |
|
|
|
|
|
|
|
Martin Ruttner |
|
|
Zapisovatel: |
Jan Bohatý |
|
|
|
|
|
|
|
Ondřej Průcha |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Miloš Hradecký |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ladislav Celler |
|
Výsledky |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jan Bohatý |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Těl. spolek - klub |
1 |
|
|
2 |
|
|
3 |
|
|
4 |
|
|
5 |
|
|
6 |
|
|
7 |
|
|
8 |
|
|
9 |
|
|
Body |
Branky |
|
|
Místo |
1 |
Start Plzeň 1 |
|
|
|
5 |
: |
0 |
0 |
: |
8 |
1 |
: |
1 |
7 |
: |
0 |
1 |
: |
6 |
0 |
: |
5 |
3 |
: |
2 |
|
: |
|
10 |
17 |
: |
22 |
5 |
2 |
Start Plzeň 2 |
0 |
: |
5 |
|
: |
|
0 |
: |
5 |
0 |
: |
5 |
0 |
: |
5 |
0 |
: |
5 |
0 |
: |
5 |
0 |
: |
5 |
|
: |
|
0 |
0 |
: |
35 |
8 |
3 |
Spartak
Chrastava 1 |
8 |
: |
0 |
5 |
: |
0 |
|
: |
|
2 |
: |
0 |
11 |
: |
0 |
4 |
: |
1 |
5 |
: |
0 |
12 |
: |
0 |
|
: |
|
21 |
47 |
: |
1 |
1 |
4 |
Spartak
Chrastava 2 |
1 |
: |
1 |
5 |
: |
0 |
0 |
: |
2 |
|
: |
|
5 |
: |
0 |
0 |
: |
7 |
1 |
: |
3 |
3 |
: |
1 |
|
: |
|
10 |
15 |
: |
14 |
4 |
5 |
Spartak
Chrastava 3 |
0 |
: |
7 |
5 |
: |
0 |
0 |
: |
11 |
0 |
: |
5 |
|
: |
|
0 |
: |
8 |
0 |
: |
10 |
0 |
: |
1 |
|
: |
|
3 |
5 |
: |
42 |
7 |
6 |
SK Chodsko 1 |
6 |
: |
1 |
5 |
: |
0 |
1 |
: |
4 |
7 |
: |
0 |
8 |
: |
0 |
|
: |
|
3 |
: |
1 |
13 |
: |
0 |
|
: |
|
18 |
43 |
: |
6 |
2 |
7 |
Pankrác Praha 1 |
5 |
: |
0 |
5 |
: |
0 |
0 |
: |
5 |
3 |
: |
1 |
10 |
: |
0 |
1 |
: |
3 |
|
: |
|
8 |
: |
0 |
|
: |
|
15 |
32 |
: |
9 |
3 |
8 |
Loko Liberec 1 |
2 |
: |
3 |
5 |
: |
0 |
0 |
: |
12 |
1 |
: |
3 |
1 |
: |
0 |
0 |
: |
13 |
0 |
: |
8 |
|
: |
|
|
: |
|
6 |
9 |
: |
39 |
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kontrola: |
83 |
168 |
: |
168 |
|
Různé |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Družstvo TJ
START Plzeň 2 omluveno z důvodů zranění hráče Petra Špety. |
Během turnaje
nedošlo ke zranění. |
Originál
tohoto protokolu je uložen v archivu TJ START Plzeň. |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Za pořadatele: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rozhodčí: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Konečné pořadí |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poř |
Těl. spolek - klub |
Jména |
Počet |
Výhry |
Rem. |
Prohry |
Body |
Branky |
|
|
Rozdíl |
1. |
Spartak
Chrastava 1 |
Rožec Matěj |
|
|
- |
Herr Adam |
|
|
|
7 |
7 |
0 |
0 |
21 |
47 |
: |
1 |
46 |
2. |
SK Chodsko 1 |
Holar Jan |
|
|
|
- |
Kobes Martin |
|
|
7 |
6 |
0 |
1 |
18 |
43 |
: |
6 |
37 |
3. |
Pankrác Praha 1 |
Bezdíček Dominik |
- |
Stevens Daniel |
|
7 |
5 |
0 |
2 |
15 |
32 |
: |
9 |
23 |
4. |
Spartak
Chrastava 2 |
Zubr Filip |
|
|
|
- |
Vaner Filip |
|
|
|
7 |
3 |
1 |
3 |
10 |
15 |
: |
14 |
1 |
5. |
Start Plzeň 1 |
Ruttner Marek |
|
- |
Vlasák Karel |
|
|
7 |
3 |
1 |
3 |
10 |
17 |
: |
22 |
-5 |
6. |
Loko Liberec 1 |
Šámal Prokop |
|
- |
Šidlof Vojtěch |
|
|
7 |
2 |
0 |
5 |
6 |
9 |
: |
39 |
-30 |
7. |
Spartak
Chrastava 3 |
Rainiš Vít |
|
|
|
- |
Kos Marek |
|
|
|
7 |
1 |
0 |
6 |
3 |
5 |
: |
42 |
-37 |
8. |
Start Plzeň 2 |
Polívka Tomáš |
|
- |
Špeta Petr |
|
|
|
7 |
0 |
0 |
7 |
0 |
0 |
: |
35 |
-35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|